Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

ENERGIA SŁONECZNA

Energia promieniowania słonecznego jest jednym z odnawialnych źródeł energii, oznacza to, iż jest to źródło energii którego zasoby same się odnawiają i z tego powodu są praktycznie niewyczerpalne.

zobacz ofertę

ENERGIA BIOMASY

Energia biomasy a dokładniej energia z roślin, to również magazyn energii słonecznej. Jeśli chodzi o metody energetycznego wykorzystania biomasy, możliwe jest jej bezpośrednie spalenie w kotle centralnego ogrzewania.

zobacz ofertę

ENERGIA GRUNTU I POWIETRZA

Energię potrzebną do przygotowania ciepłej wody użytkowej oraz ogrzewania budynków można z powodzeniem uzyskiwać z odnawialnych źródeł naturalnych (energia gruntu i powietrza).

zobacz ofertę

AKTUALNOŚCI

Zysk z kolektorów słonecznych

07.02.2012

Dużo mówi się o zyskach z zainstalowanych kolektorów słonecznych. Jak niskie przychodzą rachunki za prąd, ile mniej rocznie płaci się za podgrzanie c.w.u. Jak wygląda to dzisiaj z możliwym dofinansowaniem? Opłacalność ekonomiczna instalacji cieczowych kolektorów słonecznych, jest zagadnieniem niezwykle istotnym dla każdego inwestora.

więcej

Dofinansowanie 45%

14.09.2010

W związku ze zmianami w dofinansowaniu inwestycji w odnawialne źródła energii dla inwestorów indywidualnych oraz wspólnot mieszkaniowych jakie weszły w Polsce w życie z dniem 17 czerwca 2010r. pragniemy przekazać kilka ważnych informacji, które mamy nadzieje przyczynią się do wspólnego sukcesu sprzedażowego kolektorów słonecznych.

więcej

Targi Energii Odnawialnej ENEX-NOWA ENERGIA

03.03.2009

Tegoroczne targi energii odnawialnej ENEX-NOWA ENERGIA po raz kolejny były dla nas doskonałą okazją, aby zaprezentować wszystkim zwiedzającym wysokowydajny kolektor słoneczny płaski SOLVER G4+.

więcej

Targi Budowlane Murator EXPO 2008 "Budowa Remont Dom"

11.10.2008

Tegoroczne targi budowlane Murator EXPO były dla nas doskonałą okazją, aby zaprezentować wszystkim zwiedzającym wysokowydajny kolektor słoneczny płaski SOLVER G4+.

więcej

Echo Dnia "Kolektory słoneczne wchodzą na rynek"

16.07.2008

Regionalna gazeta Echo Dnia na swoich łamach w dziale GOSPODARKA zamieściła artykuł pt. "Kolektory słoneczne wchodzą na rynek".

więcej