Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

ENERGIA SŁONECZNA

Energia promieniowania słonecznego jest jednym z odnawialnych źródeł energii, oznacza to, iż jest to źródło energii którego zasoby same się odnawiają i z tego powodu są praktycznie niewyczerpalne.

zobacz ofertę

ENERGIA BIOMASY

Energia biomasy a dokładniej energia z roślin, to również magazyn energii słonecznej. Jeśli chodzi o metody energetycznego wykorzystania biomasy, możliwe jest jej bezpośrednie spalenie w kotle centralnego ogrzewania.

zobacz ofertę

ENERGIA GRUNTU I POWIETRZA

Energię potrzebną do przygotowania ciepłej wody użytkowej oraz ogrzewania budynków można z powodzeniem uzyskiwać z odnawialnych źródeł naturalnych (energia gruntu i powietrza).

zobacz ofertę

AKTUALNOŚCI

Targi Energii Odnawialnej ENEX-NOWA ENERGIA

03.03.2009

Tegoroczne kieleckie targi energii odnawialnej ENEX-NOWA ENERGIA odbyły się w dniach 03-05.03.2009. Po raz kolejny była to nas doskonała okazja, aby zaprezentować wszystkim zwiedzającym wysokowydajny kolektor słoneczny płaski SOLVER G4+. Szczególne zainteresowanie wzbudził system solarny zasilany ogniwem fotowoltaicznym. System pozbawiony jest konieczności zasilania energią elektryczną, co umożliwia podgrzewanie ciepłej wody użytkowej w 100% z darmowej energii słonecznej, także w miejscach których dość często i długotrwale występują braki dostawy energii elektrycznej.

Wróć