Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

ENERGIA SŁONECZNA

Energia promieniowania słonecznego jest jednym z odnawialnych źródeł energii, oznacza to, iż jest to źródło energii którego zasoby same się odnawiają i z tego powodu są praktycznie niewyczerpalne.

zobacz ofertę

ENERGIA BIOMASY

Energia biomasy a dokładniej energia z roślin, to również magazyn energii słonecznej. Jeśli chodzi o metody energetycznego wykorzystania biomasy, możliwe jest jej bezpośrednie spalenie w kotle centralnego ogrzewania.

zobacz ofertę

ENERGIA GRUNTU I POWIETRZA

Energię potrzebną do przygotowania ciepłej wody użytkowej oraz ogrzewania budynków można z powodzeniem uzyskiwać z odnawialnych źródeł naturalnych (energia gruntu i powietrza).

zobacz ofertę

O FIRMIE

Firma SOLAR-THERM Kolektory Słoneczne jest Wyłącznym Dystrybutorem Systemów Solarnych SOLVER. Naszym klientom proponujemy kompletne rozwiązania w zakresie słonecznej energii odnawialnej w postaci wysokowydajnych kolektorów słonecznych płaskich firmy SOLVER. Proponowane przez nas kompletne zestawy solarne przygotowane są w sposób profesjonalny tak aby pokryć zapotrzebowanie na energię do podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz wpomagania niskotemperaturowego systemu grzewczego (ogrzewania) w domach jedno i wielorodzinnych.

Proponowane przez nas zestawy solarne dostarczamy bezpośrednio naszym klientom wraz z autoryzowanym i profesjonalnym montażem. Właściwy dobór kolektorów słonecznych oraz autoryzowany montaż gwarantuje naszym klientom długoletnią i bezawaryjną pracę systemu solarnego opartego na kolektorach słonecznych płaskich lub próżniowych.

Autoryzowany montaż w każdym przypadku jest podstawą gwarancji każdego systemu solarnego wyprodukowanego w Polsce lub poza jej granicami. Naszym celem jest dopasowanie się do potrzeb rynku odnawialnej energii słonecznej oraz naszych klintów. Dlatego też posiadamy w swojej ofercie każdy możliwy zestaw kolektorów slonecznych w atrakcyjnych cenach.

Prowadzimy bezpośrednią sprzedaż systemów solarnych do naszych klientów wraz z usługą montażu z województwa mazowieckiego, świętokrzyskiego, lubelskiego, łódzkiego.