Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

ENERGIA SŁONECZNA

Energia promieniowania słonecznego jest jednym z odnawialnych źródeł energii, oznacza to, iż jest to źródło energii którego zasoby same się odnawiają i z tego powodu są praktycznie niewyczerpalne.

zobacz ofertę

ENERGIA BIOMASY

Energia biomasy a dokładniej energia z roślin, to również magazyn energii słonecznej. Jeśli chodzi o metody energetycznego wykorzystania biomasy, możliwe jest jej bezpośrednie spalenie w kotle centralnego ogrzewania.

zobacz ofertę

ENERGIA GRUNTU I POWIETRZA

Energię potrzebną do przygotowania ciepłej wody użytkowej oraz ogrzewania budynków można z powodzeniem uzyskiwać z odnawialnych źródeł naturalnych (energia gruntu i powietrza).

zobacz ofertę

OFERTA

Firma Solar-Therm specjalizuje sie w rozwiązaniach wykorzystujących energię słoneczną. Oto nasza pełna oferta.

Energia słoneczna

Energia słoneczna

Energia promieniowania słonecznego jest jednym z odnawialnych źródeł energii, oznacza to, iż jest to źródło energii którego zasoby same się odnawiają i z tego powodu są praktycznie niewyczerpalne. Docierające do powierzchni Ziemi promieniowanie słoneczne jest darmowym i niekończącym się źródłem energii, jego roczna suma w Polsce waha się od 833kWh do 1199 kWh przypadająca na 1m2 płaszczyzny poziomej powierzchni.

więcej
Energia biomasy

Energia biomasy

Energia biomasy a dokładniej energia z roślin, to również magazyn energii słonecznej. Wprawdzie magazynowana jest ona w biomasie z bardzo niską sprawnością, nie ma jednak tańszej metody na jej wykorzystanie niż zasianie czy zasadzenie plantacji rośliny energetycznej.

więcej
W przygotowaniu

Energia gruntu i powietrza

Energię potrzebną do przygotowania ciepłej wody użytkowej oraz ogrzewania budynków można z powodzeniem uzyskiwać z odnawialnych źródeł naturalnych. Umożliwia nam to energia słoneczna zgromadzona w otaczającym nas gruncie, wodzie czy powietrzu.

więcej
W przygotowaniu

Pozostała oferta

Strona w przygotowaniu.

więcej